Послуги копірайтера

Статті на головну сторінку

Переконливі тексти, в яких розповідається про переваги компанії та про послуги. За їх допомогою привертається увага потенційних клієнтів.

SEO-тексти

Тексти, оформлені за правилами пошукового маркетингу. У них грамотно впроваджені ключові запити, які відповідають певній тематиці.

Рекламні статті

Рекламні тексти, за допомогою яких збільшується відвідуваність сайту, розширюється аудиторія клієнтів та підвищується прибуток.

Що ви отримаєте натомість, замовивши послуги копірайтера?

Процвітання бізнесу

Поліпшення позицій сайту в пошуковій видачі. Нові клієнти та покупці.

Тільки креатив

Ніяких шаблонів та банальних фраз. Результат Вас приємно здивує!

Унікальність

Ваш сайт сподобається пошуковим роботам. Це позитивно позначиться на розвитку веб-ресурсу.

Я люблю свою роботу та викладаюсь по максимуму!

Шість причин стати моїм клієнтом

Послуги копірайтера в Україні – моя основна робота. Мені відомі маркетингові та психологічні прийоми, завдяки яким створюються ефективні тексти. До мене звертаються замовники, які високо цінують якість та професіоналізм. Вони дають мені ТЗ і в стислі терміни отримують статті, складені за правилами. У клієнтів не виникають питання, чому така вартість копірайтингу за 1000 знаків і чи впораєтеся Ви з завданням. Я надаю послуги за доступною ціною та успішно вирішую складні задачі!

Чому Ви повинні стати моїм клієнтом? Із задоволенням дам відповідь на Ваше питання:

Я знаю, як змусити відвідувача дочитати статтю до останнього слова і зробити потрібну дію. Для цього використовуються сучасні методи та перевірені рішення.

З цим у клієнтів не виникають складнощі. Я дотримуюся термінів виконання завдання і знаю, що замовники розраховують на мене. Під моїми пальцями димить клавіатура, тому терміни ніколи не зриваються. Виняток – рідкісні форс-мажорні ситуації, які від мене не залежать.

Це важливе для мене слово. Копірайтер не повинен жертвувати репутацією ні в яких ситуаціях. Я зуміла заслужити добре ім’я у багатьох клієнтів і не збираюся нехтувати цим.

Щоб займати лідируючі позиції в своїй сфері діяльності, потрібно постійно працювати над собою. Тому я розширюю кругозір, вивчаю маркетинг, цікавлюся всим, що пов’язано з оптимізацією та просуванням сайтів в пошукових системах.

Я відповідально ставлюся до роботи і вникаю в тему. Щоб вийшов якісний текст, він ретельно продумується та опрацьовується. Клієнт отримує готовий продукт, створений у відповідності з усіма вимогами.

Ви можете замовити комерційну пропозицію, рекламний текст, статтю на головну сторінку. Ціни у мене прийнятні, а от якість контенту відповідає високим запитам клієнтів та пошукових систем.

Важлива інформація

Часті питання до копірайтера

Коли потрібні послуги копірайтера?

Що головне на сайті? Це якість текстів, в яких розповідається про переваги товару/послуги та про особливості компанії. Цікаві і грамотні статті, контент з ключовими та тематичними словами – запорука успішного просування веб-ресурсу в інтернеті і підвищення продажів. Ви зі мною згідні? Тоді скористайтеся послугами професійного копірайтера та станьте моїм клієнтом. Я – фахівець, який має семирічний досвід роботи та знання. Мені відомі тонкощі створення читабельних, лаконічних текстів, в яких немає води та переспаму!

Написання ефективних статей – послуга, яку замовляють власники веб-ресурсів. Вона необхідна для збільшення прибутку та поліпшення відвідуваності сайту. Контент є потужним рекламним інструментом. За його допомогою формується позитивне враження про компанію, збільшується аудиторія потенційних покупців та поліпшуються позиції сайту в пошуку. Грамотні і оптимізовані тексти є «продавцями», які працюють цілодобово. Вони «б’ють» точно в ціль та закликають до дії: купити товар, зробити дзвінок в офіс компанії, скористатися знижкою, зареєструватися в грі.

Якщо Ви хочете розкрутити бізнес і обігнати конкурентів, скористайтеся послугами копірайтера в Україні. Я напишу для Вас тексти, які спрямовані на цільову аудиторію та на розвиток компанії. Кожне слово буде виконувати свою місію. Тому незабаром Ви побачите позитивні результати. На Вашому сайті з’являться нові відвідувачі, кількість продажів збільшиться, а компанія почне розвиватися швидкими темпами! Подайте заявку на створення рекламного контенту вже сьогодні! Завтра Ви заробите в рази більше, ніж витратите!

Чим я краща за інших? Дізнайтеся трохи про мене.

З ким я працювала?

Послуги копірайтера: що я можу Вам запропонувати?

На Ваш сайт не приходять відвідувачі, а продажі різко впали? Ви хочете обійти конкурентів та зайняти своє місце під сонцем? Тоді послуги копірайтера в Україні – найкраще рішення! Я можу Вам запропонувати свою допомогу в просуванні веб-ресурсу та в збільшенні відвідуваності сайту. Цією роботою я займаюся протягом семи років. Спочатку моїм полем дій була біржа копірайтингу. Тепер у мене є власний сайт, на якому можна дізнатися побільше про послуги та переглянути портфоліо. Також я веду свій блог. У ньому висвітлені цікаві теми, пов’язані з копірайтінгом і розвитком бізнесу у Всесвітній мережі.

Що ж я можу Вам запропонувати? Рішень багато:

  • Грамотні тексти, написані відповідно до технічного завдання і без помилок (орфографічних, пунктуаційних, стилістичних).
  • Унікальні статті від копірайтера, в міру наповнені ключовиками та тематичними словами.
  • Якісний рерайтинг, в якому максимально збережено первісний зміст.
  • Тексти, написані на російській і на українській мові.
  • Статті, створені на підставі законів продажів, секретів ефективної реклами та тонкощів маркетингу.

Скористайтеся послугами копірайтера в Україні і за межами країни. Я готова до співпраці з клієнтами, які проживають в будь-якому місті. Зателефонуйте мені або надішліть лист на пошту best.content.ua@gmail.com. Замовте якісний контент для свого сайту і отримайте реальну вигоду! Після розміщення моїх статей на веб-ресурсі Ви будете раді, що звернулися до професійного копірайтера. Переконливі і цікаві тексти збільшать інтернет-продажі та сподобаються пошуковим системам!

Для спілкування зі мною