Корисні статті

Написання статей – виводимо сайт в ТОП

Оприлюднено

Розкрутка інтернет-проектів не обходиться без текстів, в які вписані ключові слова. Тому написання статей для сайтів є важливою складовою успіху. Від того, які матеріали розміщені на веб-ресурсах, залежать продажі у магазинах і розвиток комерційних компаній. Власники сайтів розуміють це та користуються послугами копірайтерів.

Написання SEO-статей: основні вимоги

Для успішного просування сайту потрібно використовувати матеріали, які відповідають ряду вимог:

оптимізація під певні запити;
легкість сприйняття;
унікальність;
грамотність;
актуальність і корисність матеріалу.
Написання статей – комплексна робота. В ході створення текстів приділяється увага красивому оформленню. У читачів фокусується погляд на структурованості тексту. Тому в статті повинні бути смислові блоки, марковані та нумеровані списки, таблиці, цитати. Тоді людина легко зрозуміє, про що йдеться в тексті і наскільки він цікавий.

Які завдання вирішуються за допомогою текстів?

Статті, написані за всіма правилами, виконують дві функції:

Інформаційна – в текстах розкриваються переваги товарів, розповідається про специфіку діяльності компанії і про спектр послуг, що надаються.
Практична – статті сприяють популяризації і розвитку сайту в інтернеті.
Написання статей в Україні проводиться з урахуванням принципів просування веб-ресурсів і збільшення рівня продажів. Правильно викладена інформація зацікавлює відвідувача і конвертує його в покупця. Тому сайти приносять прибуток і стають привабливими торговими майданчиками.

Створення унікальних текстів – творчість, політ думки і професійні знання в сфері копірайтингу. Спочатку складається перелік релевантних слів високої та низької частотності. Потім вивчається тема і планується зміст майбутньої статті. На наступному етапі створюється текст, оптимізований під конкретні запити. Після цього матеріал перевіряється на відповідність ТЗ і на унікальність за допомогою спеціальної програми.

Якщо Вам потрібен копірайтер, написання статей доручіть мені. Ціни на послуги в Києві та інших містах прийнятні. Тому за невелику суму грошей можна отримати хороший контент, який просуне сайт в ТОП-10 пошуку!