Корисні статті

Навіщо Вам потрібен копірайтер?

Оприлюднено

Професійний копірайтер – фахівець, який розробляє тексти для сайтів. Це універсальний письменник. Він може створити рекламну статтю, огляд кращих пилососів і комерційну пропозицію для компанії. Без його послуг не можуть обійтися власники веб-ресурсів, які хочуть розвинути свій бізнес і збільшити приплив клієнтів.

Навіщо мені фахівець? Я сам створю текст!

Це логічне рішення. З таким раціональним підходом можна і операцію собі зробити, і газове обладнання полагодити. Що ж там складного?

Ні. Так хороших результатів не доб’єшся. При створенні оптимізованого тексту, який сподобається і читачам, і пошуковикам, потрібно дотримуватися ряду правил. Найголовнішим моментом є щільність ключових слів. У тексті не повинно бути великої кількості однакових фраз, які ріжуть очі і дратують пошукові системи високою частотністю.

Тільки досвідчений копірайтер може створити статтю у відповідності з усіма нюансами. Він оптимізує контент і зробить його корисним для відвідувачів. Тому сайт, на якому буде розміщений текст, не знизиться в рейтингу і не буде забанений.

Які завдання вирішує копірайтер?

Унікальні тексти, наповнені змістом і ключовими словами, стануть в нагоді для будь-якого сайту. З їх допомогою можна досягти різних цілей:

поліпшити імідж компанії;
показати вигідні сторони продукту;
наповнити веб-ресурс корисною інформацією;
залучити інтерес до компанії за допомогою цифр і фактів;
перетворити відвідувачів в клієнтів;
зробити сайт популярним на просторах Всесвітньої мережі;
дати відповіді на можливі запитання клієнтів;
збільшити продажі;
підвищити лояльність клієнтів.


Послуги копірайтера потрібні для збільшення трафіку і залучення цільової аудиторії. Це можна зробити за допомогою тексту, який виведе сайт в ТОП-10 по конкретному пошуковому запиту. Коли така мета буде досягнута, не потрібно зупинятися. Конкуренти не дрімають. Тому потрібно постійно наповнювати сайт цікавим контентом з розумною часткою ключових слів. Тоді у конкурентів не буде шансів на досягнення перших позицій в пошуковій видачі.

Копірайтер – серйозна професія, в якій немає місця дилетантам. В інтернеті можна знайти багато пропозицій від новачків та від досвідчених фахівців. Якщо власник сайту хоче досягти високих результатів у бізнесі, потрібно скористатися послугами грамотного, креативного і відповідального копірайтера. Тоді сайт буде процвітати!