Корисні статті

Написання текстів – відповідальна робота для копірайтера

Оприлюднено

Інтернет рулить! У Всесвітній мережі «живе» величезна кількість сайтів. Це блоги, візитки і багатосторінкові веб-ресурси. Вони створюються з різними цілями, які зводяться до отримання доходу та підвищення іміджу компанії. Щоб сайт поліпшував продажі, потрібно його наповнити якісним контентом. Для такої мети власники ресурсів замовляють написання текстів. Вони звертаються до професійного копірайтера, який надає послуги в Києві, Харкові, Черкасах, Вінниці, Івано-Франківську, Кропивницькому.

Написання текстів – просування в інтернеті

Авторські тексти, написані фахівцем, позитивно впливають на виведення сайту в ТОП-10. Якщо замовник хоче заощадити гроші і звертається до новачка, він отримує погано відформатований контент. Також в ньому немає заголовків і фраз, які правильно впливають на людей. Тому тексти повністю не виконують поставлені завдання та не приносять максимальну користь.

Вам потрібен контент, за допомогою якого можна просунути товар і розрекламувати послугу? Замовте написання текстів для сайту і отримайте ексклюзивний матеріал. Вам не доведеться прикладати зусилля для просування власного ресурсу. Потрібно тільки скласти ТЗ і відправити його копірайтеру. Через короткий час матеріали будуть готові. Їх можна розмістити на своєму сайті або на тематичному майданчику.

Написання текстів в Україні – доступна послуга, якою можна скористатися в будь-який час. У копірайтера ненормований робочий день. Тому можливе створення контенту «на вчора». При підготовці текстових матеріалів приділяється увага інформаційному наповненню та підбору картинок. Обов’язково враховується цільова аудиторія. Статті пишуться за принципом «що відвідувачі сайту хочуть дізнатися про товар, про компанії, про послугу». Тоді тексти подобаються читачам і викликають у них підвищений інтерес.

Навіщо потрібен контент?

Інтернет переповнений інформаційними та рекламними матеріалами. Але це не означає, що всі статті якісні. На просторах Всесвітньої мережі багато слабких текстів, в яких немає ніякої цінності. Їх штампують копірайтери цілими пачками, абсолютно не замислюючись про користь своєї роботи.

Яким же повинен бути контент? Тексти, написані професіоналом, вирішують кілька завдань:

викликають інтерес – погано, якщо відвідувач залишає сайт через пару хвилин. При наявності якісних текстів він додає веб-ресурс в закладки, підписується на розсилку, здійснює дзвінок в офіс;
підвищують імідж компанії – контент є візитною карткою. Він повинен бути структурованим, цікавим і привабливим для читача;
підсилюють довіру – грамотно написані тексти показують компанію у вигідному світлі. Вони підкреслюють її сильні сторони;
«продають» продукти – в статтях описуються переваги товарів і їх характеристики. У них міститься заклик купити продукт та оформити замовлення;
формують бренд – у відвідувачів сайту створюється позитивне враження про товар. Люди починають довіряти бренду і віддають перевагу саме його продукції. Це позитивно позначається на продажах та призводить до підвищення прибутку.

Написання текстів для сайту – кращий спосіб вирішення цільових завдань. Він ідеально підходить власникам тематичних ресурсів, сайтів-візиток, інтернет-магазинів. Копірайтер створює різноманітні статті, які мотивують відвідувачів до дії, популяризують портал і рекламують товари. Якщо у Вас є нереалізовані завдання, зверніться до мене. Я напишу тексти, які принесуть величезну користь!