Корисні статті

Послуги копірайтера: без книг нікуди

Оприлюднено

Книга – звичний та доступний спосіб отримання знань. Коли я почала освоювати ремесло копірайтингу (в лютому 2012 року), у Всесвітній мережі і у відкритому продажі важко було знайти професійну літературу. Пізніше ситуація змінилася. У мене з’явилася прекрасна можливість підвищити інтелектуальний рівень.

 

Я почала збирати власну бібліотеку. Тому у мене сьогодні є необхідні навички, вміння і знання. Я пропоную послуги копірайтера в Україні і пишаюся своїми досягненнями.

Які книги найбільш цінні і корисні? Я створила добірку неперіодичних видань, в яких автори висвітлили секрети моєї професії і навчили писати ефективні тексти з цікавими заголовками.

«Бізнес-копірайтинг»

Це книга Дениса Каплунова, обов’язкова до прочитання для всіх копірайтерів. З її допомогою можна навчитися писати тексти, від яких неможливо відірватися. Для них характерна інформативність, впевненість, конкретика і стислість. Це головні показники, яким повинен відповідати бізнес-текст для серйозних людей. Тоді продажі підвищуються, а компанія процвітає!

«Геніальність на замовлення»

Цю книгу написав Марк Леві. Він очолює консалтингову компанію, яка розробляє дієві маркетингові стратегії. «Геніальність на замовлення» – унікальна книга. Після її прочитання послуги копірайтера в Києві, вартість яких доступна, надаються на високому рівні. У книзі розкрита техніка розробки проривних ідей і представлені головні правила фрірайтингу. Автор вчить читачів вирішувати складні проблеми і допомагає розвивати власну креативність.

«Гіпнотичні рекламні тексти»

Як написати рекламний лист, який не буде викинутий на смітник? Джо Вітале, король вірусного маркетингу, знає відповідь на таке важливе питання. У своїй книзі він поділився своїми вміннями та досвідом. Для отримання найкращого ефекту автор радить використовувати інструменти написання гіпнотичних текстів. За їх допомогою тексти залучають максимальну кількість покупців і замовників.

«Скарб для копірайтера»

Еліна Слободянюк написала корисну книгу для всіх, хто створює рекламні тексти. Вона поділилася хитрощами роботи зі словами і пропозиціями. Книга корисна людям, які хотять опанувати професію копірайтера. Вона вчить висловлювати свої думки, аналізувати інформацію і приймати правильні рішення. У книзі представлено багато прикладів з рекламних кампаній. Тому після її прочитання з’являються навички створення рекламних текстів.

«Автор, ножиці, папір»

Як навчитися писати яскраві і захоплюючі тексти? На це питання дає відповідь Микола Кононов, журналіст і письменник. У книзі «Автор, ножиці, папір» висвітлена унікальна методика, що складається з 14 уроків. У них розповідається про мистецтво писати вражаючі тексти. Ще автор допомагає читачам знайти власний стиль і опанувати магію слова.

«Продающее письмо»

Це повне керівництво для людини, яка надає послуги копірайтингу. Його створив Ден Кеннеді, консультант по директ-маркетингу. У книзі розповідається про те, як написати рекламну пропозицію, яка приверне найбільшу кількість клієнтів. Експерт зі світовим ім’ям розробив повноцінне керівництво по підбору правильних заголовків і рекламних листів. Воно корисно всім, хто працює з клієнтами і хоче вивести бізнес на новий рівень.

 

Книг з копірайтингу багато. Їх потрібно читати і вивчати, тому що без актуальних знань знижується професійний рівень. Тому я періодично вношу в бібліотеку нові екземпляри книг. Вони мені допомагають надавати послуги копірайтера за нормальною ціною за 1000 знаків в Києві.