LSI-копірайтинг

LSI-копірайтинг – дієвий метод написання текстів, в яких на першому місці знаходиться природність для читачів, а не пошукова оптимізація. При написанні статей використовується технологія прихованого семантичного індексування. Її особливість в тому, що акцент робиться не на щільності ключових слів, а на змісті текстів. Це важлива особливість, завдяки якій пошукові машини звертають увагу на корисність та актуальність контенту. Це запорука потрапляння сторінок на перші позиції пошукової видачі!

Вимоги до LSI-текстів

Ви готові вигідно вкластися в бізнес і хочете отримувати прибуток? Тоді Вам потрібно замовити LSI-копірайтинг у мене. Це правильне рішення, тому що мені відомі вимоги, які пред’являються до текстів. Давайте розглянемо їх докладніше:

  • простота викладення матеріалу - не потрібно використовувати незрозумілі слова. Текст повинен бути простим і захоплюючим. Тоді відвідувачі сайту його добре сприймуть та будуть читати із задоволенням;
  • користь - при написанні статей враховуються переваги цільової аудиторії. Читач повинен знайти в статті відповіді на питання;
  • структурованість - при створенні LSI-текстів приділяється увага візуалізації інформації. Це використання підзаголовків, списків;
  • грамотність - в текстах не повинно бути помилок. При створенні контенту необхідно керуватися правилами української чи російської мови;
  • достовірність інформації - щоб матеріал зацікавив читачів, потрібно постаратися та повністю розкрити тему, спираючись на достовірні джерела інформації.

Чим класичне SEO відрізняється від LSI-копірайтингу? При створенні оптимізованих статей впроваджуються ключові слова в певній кількості: в тексті, в заголовках, в підзаголовках. Під латентно-семантичним індексуванням мається на увазі алгоритм, спрямований на аналіз сторінок з точки зору наявності слів, пов’язаних з ключами. При створенні контенту охоплюється весь спектр асоціативних зв’язків та розглядається проблема з різних сторін. При цьому основна увага приділяється користі для читача та актуальності інформації.

При написанні LSI-текстів для сайту застосовується два види ключів. До першого варіанту відносяться синоніми основного запиту. За їх допомогою робиться наголос на оптимізації контенту. До другого варіанту відносяться релевантні ключі. Це слова, які характеризують та вдало доповнюють головний ключ.

У чому користь LSI-текстів?

Щоб сайт знаходився на перших сторінках, потрібно пристосовуватися до вимог пошукових систем. Тоді власник веб-ресурсу користується всіма перевагами:

  • поліпшення поведінкових факторів - корисні статті захоплюють увагу читачів. Це сприяє збільшенню кількості переглядів сторінок і часу перебування відвідувачів на сайті;
  • зменшення відсотку відмов - показник, який позитивно впливає на ранжування сайту. Пошукові системи розуміють, в чому полягає сенс тексту, і показують його цільовій аудиторії. Відвідувачі приходять на сайт і не залишають його через кілька секунд;
  • цитованість - користувачам подобаються корисні статті. Вони охоче діляться посиланнями з друзями або зберігають сторінки в закладинках.

LSI-копірайтинг текстів для сайту – ефективний спосіб написання та подачі матеріалу, завдяки якому збільшується відвідуваність веб-ресурсу, підвищується привабливість сніппету і зменшується конкуренція за ключовими запитами. Пошуковим машинам не подобаються статті, переповнені ключовими словами. Вони жорстко фільтрують контент і видають на запити користувачів інформативні сторінки, які найкращим чином відповідають вимогам. Тому сайт потрібно наповнювати правильним контентом, в якому присутні кілька ключів, оточених тематичними словами.

LSI-копірайтинг: правила створення текстів

На першому етапі підбираються LSI-фрази, які відповідають ключовому запиту. При цьому використовуються підказки в Яндексі і Гуглі. Наприклад, якщо вписати в пошуковий рядок Гугла «рецепт піци», можна побачити супутні фрази: без дріжджів, на сковороді, начинки, італійської, на англійській мові. На наступному етапі ці слова потрібно грамотно вписати в текст, зробивши його при цьому цікавим та корисним для читача. Головне, не перестаратися і позбутися від частих повторень однакових слів. Також потрібно стежити за водністю і не вживати фрази, в яких немає смислового навантаження.

Скелетом LSI-тексту є його структура. Щоб відвідувачі швидше і краще сприймали матеріал, при створенні контенту використовуються підзаголовки, таблиці, списки. За допомогою підзаголовків текст розділяється на окремі блоки. В абзацах міститься 4-6 рядків. У них розкриваються думки, які відповідають тематиці. Не потрібно створювати великі абзаци. Тоді не виникає відчуття легкого і динамічного тексту, який можна швидко прочитати.

При дотриманні вищезгаданих правил LSI-копірайтинг приносить відчутні плюси. Це відсутність санкцій з боку пошукових систем, розширення семантичного ядра, зростання відвідуваності сайту. Унікальні і якісні тексти з тематичними словами довго зберігають лідерство в пошуковій видачі. Тому з ними складно конкурувати.

Хочете замовити LSI-копірайтинг у досвідченого автора? Тоді довірте створення контенту мені! Я пишу корисні тексти зі смисловою унікальністю і доповнюю їх рекламними фішками. Мої замовники отримують цікаві статті. У них присутні слова, які пов’язані з ключовим запитом!