Про мене

Мене звати Ксенія Руд. В моїй особі Ви знайдете помічника для розвитку бізнесу у Всесвітній мережі! Я займаюся копірайтингом з 28 лютого 2012 року. За цей час було реалізовано безліч проектів.

Докази моєї майстерності знаходяться в портфоліо. Клієнтам комфортно зі мною працювати. Я їх розумію з півслова та досконально знаю тонкощі своєї професії!

Мені відомо, що потрібно цільовій аудиторії. Статті відповідають вимогам маркетингової політики та викликають емоції у читачів.

Які тексти я створюю?

Мені подобаються завдання, в яких потрібний нестандартний підхід та харизма. Я пишу тексти будь-якого формату. Мої статті:

  • унікальні;
  • максимально інформативні;
  • структуровані;
  • цікаві;
  • відповідають ТЗ і SEO-вимогам.

Як пишуться статті?

Я – копірайтер, який розробляє тексти, які потрапляють точно в ціль. У мене є все необхідне для написання якісного контенту: вміння аналізувати інформацію, грамотність, працьовитість. Тому клієнти залишаються задоволені результатами!

Створення текстів – багатоетапний процес. Він складається з 5 кроків:

  1. Ви заповнюєте бриф або форму замовлення.
  2. Ми обговорюємо терміни, стверджуємо ціни.
  3. Я визначаю основні завдання та цілі майбутніх текстів, аналізую інформацію, розставляю пріоритети.
  4. Я розробляю структуру статті та втілюю ідеї в реальність.
  5. Клієнт отримує текст, який відповідає очікуванням.

Копірайтер повинен розуміти завдання і прагнути до досконалості. Довірившись мені, Ви отримаєте BEST-CONTENT! Я написала більше 4000 текстів на різну тематику. Це аргумент, який свідчить про професіоналізм.

Мої ключові принципи – відповідальність, пошук нестандартних рішень, використання ефективних інструментів. Я виконую завдання, пов’язані з написанням статей. Ви можете замовити копірайтинг або рерайтинг (Київ, Москва, СПб) у майстра слова. Звертайтеся, буду рада плідній співпраці!