Статті для головних сторінок

Я створюю ефективні статті на головні сторінки і в розділи «Про компанію». Тексти привертають увагу потенційних клієнтів та утримують їх на сайті. У них міститься корисна інформація та ключові запити. Правильно складений контент викликає довіру, підвищує репутацію і сприяє розвитку компанії.

Стаття на головну сторінку – «обличчя» сайту

З цієї сторінки починається знайомство з веб-ресурсом. Від її інформативності, дизайнерського оформлення і функціональності залежить перше враження відвідувача про компанію. Тому стаття на головну сторінку повинна бути:

лаконічною – коротко викладається інформація про те, які товари продаються або які послуги надаються;
переконливою – в тексті розкриваються переваги продукції та вигідні умови співпраці;
читабельною – використовуються зрозумілі фрази і терміни;
конкретною – застосовуються слова, які мають принципове значення;
оптимізованою – в тексті розміщується кілька ключових слів;
легкою для сприйняття – стаття структурується за допомогою списків, підзаголовків.

Хороший текст для головної сторінки дає відвідувачеві повне уявлення про концепцію веб-ресурсу. Він спонукає людину до здійснення покупки або до замовлення послуги. Це головне правило, якого я дотримуюся в роботі.

«Про компанію» – текст для підвищення іміджу

Розділ «Про нас» – важлива частина комерційного ресурсу. Він виконує презентаційну функцію і мотивує до співпраці. Стаття «Про компанію» інформує цільову аудиторію про історію розвитку організації і про успіхи (дипломи, нагороди). У тексті розкриваються конкурентні переваги, принципи роботи та перспективні плани.

При написанні статті я уникаю штампів і віддаю перевагу ефективності, а не художності. Тому текст виходить ємним, аргументованим і корисним. У ньому немає порожніх заяв та необґрунтованих фраз. Тільки правдиві і привабливі факти, які переконують відвідувача в компетентності компанії.

Замовте текст у мене і зробіть вигідне вкладення у свій бізнес. Я створюю статті, в яких немає переспама ключових слів, непотрібної інформації і розлогих міркувань!