Тексти для Landing Page

Як змусити відвідувача зробити те, що потрібно? Я знаю відповідь. Необхідно розповісти йому про товар або послугу коротко і ясно. Саме такі завдання виконують тексти Landing Page. У них містяться елементи, моментально захоплюючі увагу. Вони переконують людину зробити конкретну дію (купити, подзвонити в офіс, завантажити додаток).

Тексти для лендінгів – запорука успішних продажів

Landing Page без ефективного контенту – набір яскравих картинок. Посадкова сторінка кардинально відрізняється від звичайного сайту. За допомогою сильних текстів можна вивести бізнес на новий рівень. Для своїх клієнтів я пишу «статті-капкани», в які щодня потрапляють нові відвідувачі. У них немає порожніх слів і непотрібних фраз. Тексти продумуються до дрібниць. Використовуються перевірені маркетингові засоби та психологічні прийоми, а також впроваджуються оригінальні ідеї. Тому продаж товарів зростає, а база клієнтів збільшується.

Написання тексту для Landing Page – кропіткий процес. На попередньому етапі я:

Вивчаю бізнес, філософію, місію компанії.
Ознайомлююся з характеристиками товару, перевагами пропозиції.
Аналізую конкурентів, виявляю їх слабкі та сильні сторони.
Вивчаю цільову аудиторію.
Придумую помітні і ємні заголовки.
Обираю стиль подачі матеріалу, в залежності від ЦА.
Після цього я починаю створювати контент. Шаблони, стандартні фрази і вода для мене неприйнятні. Я звертаю увагу на факти, вказую аргументи, викликаю інтерес у читачів. У текстах даються відповіді на питання цільової аудиторії: чим гарний товар, чому я повинен придбати його у Вас, як зробити замовлення.

Я вивчаю літературу з маркетингу, психології та реклами. Тому у мене можна замовити переконливий, гарний, сильний текст для Landing Page. Я знаю багато формул, за допомогою яких прибуток збільшується в рази. Якщо у Вас є готовий макет, зверніться до мене. Ви отримаєте працюючий текст, перетворюючий відвідувачів в покупців!