Послуги

Тексти для презентацій

Email-розсилка

Тексти для лонгрідів

Наповнення сайту "під ключ"

Ведення блогу

Сайт, на який не приходять відвідувачі, вважається непотрібним. Але все можна виправити. Щоб веб-ресурс сприяв підвищенню продажів та просуванню на ринку, потрібен якісний контент. Замовити унікальний текст для сайту можна прямо тут. Алгоритм моєї роботи простий та вивірений. Під ним мається на увазі вивчення ринку, визначення головних переваг компанії/продукту та створення тексту на підставі технічного завдання. На завершальному етапі текст вичитується і відправляється клієнту. Після цього він починає працювати на результат: збільшувати кількість покупців, продавати товар, формувати позитивний імідж.

У чому користь якісного контенту і яким він повинен бути?

Сайт, на якому розміщені унікальні статті, виконує кілька функцій. Це елемент ефективної реклами, потужний інструмент продажів та засіб для залучення клієнтів. Якщо власник компанії хоче отримати прибуток в умовах високої конкуренції та зробити бренд впізнаваним, необхідні послуги копірайтера. Без них не обійтися, тому що за допомогою якісного контенту вирішуються цільові завдання сайту, ведеться успішна боротьба за відвідувачів та поліпшується видимість веб-ресурсу в пошукових системах.

Що потрібно для створення корисного контенту? Щоб тексти приносили прибуток, необхідно не тільки знати цільову аудиторію. Важливими є й інші критерії:

 • актуальність - матеріал створюється на підставі нової інформації. Наприклад, в інтернет-магазині з продажу смартфонів повинні розміщуватися огляди нових моделей, статті про функціональні особливості гаджетів і про правила їх вибору;
 • зрозумілість - можна замовити текст для сайту, в якому немає ніякого сенсу. Це гроші, викинуті на вітер. Можливий і інший варіант - отримання якісного контенту, структурованого та написаного доступною мовою;
 • глибина викладення матеріалу - щоб стаття вийшла цікавою, потрібно вникнути в матеріал і зрозуміти суть. Читачі це високо оцінюють. Вони з задоволенням знову заходять на сайт та читають нові статті;
 • практичність - ключова ознака якісного контенту. Читачі повинні знаходити відповіді на хвилюючі запитання. Наприклад, навіщо їм потрібна кухонна машина, як вибрати електронну книгу, які позитивні властивості має трикотаж;
 • унікальність - на сайті потрібно розміщувати текст, написаний з нуля. Категорично не можна використовувати неунікальні статті, які вже проіндексовані в пошукових системах.

Хороший матеріал, створений професійним копірайтером, допомагає читачеві зрозуміти і побачити переваги товару/послуги. Для досягнення такої мети слід давати відповіді на конкретні запитання, пропонувати альтернативні рішення і усувати заперечення. Наприклад, клієнт замовив текст для сайту школи з вивчення іноземної мови. Щоб відвідувач захотів вчитися в школі, потрібен особливий підхід. Під ним мається на увазі створення матеріалу, в якому розповідається про важливість вивчення іноземної мови, про особливості школи і про вигоду.

Що пропонує професійний копірайтер?

Моя робота пов’язана з написанням текстів, які прямо або побічно рекламують товар/послугу. Мої статті сприяють просуванню компанії в інтернеті і допомагають знайти нових клієнтів. Якщо Вам знадобився копірайтер, замовити текст можна безпосередньо у мене. Для цього Вам не потрібні біржі копірайтингу та інші ресурси, на яких фрілансери пропонують свої послуги. Ви можете зателефонувати за номером телефону 0963485056 або написати повідомлення по Вайберу. Це просте і доступне рішення, завдяки якому Ваш сайт перетвориться в ефективний бізнес-інструмент!

Як замовити унікальний текст для сайту, ми розібралися. Тепер хочу трохи уваги приділити тому, яку роботу я виконую. Коротенько опишу кілька напрямків моєї діяльності:

 • статті на головну сторінку - при написанні тексту я керуюся тим, що на клієнтів потрібно справити хороше враження з першого разу. Іншого шансу не буде. Якщо відвідувачу не сподобається те, як викладена інформація на головній сторінці, він моментально покине сайт;
 • тексти «Про компанії» - потенційним клієнтам необхідна конкретика і доказ того, що компанія має досвід роботи в своїй сфері та надає якісні послуги. Я це знаю і пишу про те, що хвилює потенційного клієнта;
 • LSI-копірайтинг - сучасна методика написання і подачі матеріалу. Її особливість в тому, що при створенні тексту поєднується користь для людей та пошукових машин. Це досягається завдяки використанню ключових слів і повному розкриттю їхнього змісту в цікавій формі.

Це лише частина того, що пропонує Вам копірайтер. У мене можна замовити комерційну пропозицію, рекламну статтю, інформаційний текст. До затребуваних напрямків відноситься створення матеріалу для розділів каталогу інтернет-магазину. Тексти пишуться на підставі того, що відвідувач шукає товар і готовий витратити на нього гроші. Тому в статті вказуються технічні характеристики продукту, його плюси, відмінності від аналогів.

Чому краще замовити текст для сайту у мене?

Тут все просто:

 • 1. Чесна гарантія - я не обіцяю, що будуть досягнуті конкретні показники (певна кількість покупців і збільшення продажів на 99%). Контент є одним з маркетингових прийомів, за допомогою якого залучається цільова аудиторія. Зате я можу сказати точно, щоб буде зроблено все можливе для отримання максимального результату.
 • 2. Нешаблонне рішення - я впевнена в тому, що кожному проекту потрібно приділяти пильну увагу. Для досягнення намічених цілей не можна використовувати шаблони, якими переповнений інтернет. Необхідно вивчати бізнес клієнта та розробляти унікальну концепцію.
 • 3. Відповідність очікуванням клієнта - у мене можна замовити текст для сайту, оптимізований під ключові слова, грамотний і цікавий для відвідувачів. Для цього потрібно довіритися професіоналу та трохи почекати. У стислі терміни стаття буде готова для розміщення на веб-ресурсі.

Замовте унікальний текст для сайту на вигідних умовах! Вам не доведеться реєструватися на біржах копірайтингу та платити гроші за розміщення технічного завдання. Я працюю з замовниками без посередників і перед початком співпраці з’ясовую, який саме матеріал вони хочуть отримати. Ознайомтеся з відгуками клієнтів та телефонуйте, не відкладаючи таку важливу справу на завтра!